KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948065
nr 1294 8065
Louise Bonfils
(1856-1933), Danmark
Oljemålning, 1910, strandgård. Signerad. Olja på pannå, 31x48 cm
Louise Bonfils, dansk bildkonstnär född 1856, död 1933.
Utrop:
500 kr
måndag 2 december 2019
kl 19:11:10